grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: grażynka011 »

A może warto postawić na e-teczki ? Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, bardzo ułatwia zarządzanie sprawami u mnie w firmie

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: czoko752 »

Faktoring jawny i cichy, do 200 tysięcy złotych? Taka propozycja brzmi jak na razie interesująco? Jeśli tak, to na stronie firmowakasa/pl/faktoring/firmy-faktoringowe/finea/ sprawdźcie sobie szczegóły na temat firmy Finea, która zajmie się dla Was faktoringiem.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: matys »

To jest ważne, ale ja sama mam problem z wyszukiwaniem tego i pod tym kątem wciąż się mocno waham, co zrobić. Widzicie, jednak własna firma to coś ważnego. No i jeszcze sprawdzam, ile wynosi kapitał zakładowy spółki zoo i na co należy spojrzeć. Widzicie, jednak się tym mocno zastanawiam. Pomożecie?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: grażynka011 »

Myśleliście może o inwestycji w wealthseed.eu/ ? Ogólnie jestem mega zadowolona z wyboru i co ważne tutaj jest też wiele możliwości do inwestowania

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: bajobaj »

No widzicie, ja też o tym myślę i mam nadzieję, że uda mi się przede wszystkim stwierdzić, że mam do zrobienia sporo rzeczy. I na przykład korelacja import usług a deklaracja vat ue jest dla mnie interesująca. Jeśli coś o tym wiecie, to jednak mimo wszystko warto zadbać o to i nie narzekać. Dla mnie to ważne i kluczowe.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: bonyard »

bardzo często się inwestuje we własny biznes no i bardzo dobrze. Problem jest wtedy w momencie kiedy coś nie wyjdzie, a długi zostają. Dlatego, że w dużej większość na zorganizowanie wszystkiego bierze sie kredyty . W tej sytuacji konsolidacja chwilówek po terminie Łódź będzie pomocna.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: grażynka011 »

Akurat dla mnie bardzo dobrym zakupem okazała się pompa do oleju z filtrem

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: piotrowska »

Zdecydowanie w usprawnieniu działania biznesu pomoże Ci wygodne i bezpieczne centrum przetwarzania danych jakie oferuje firmom inea, słyszałam że bardzo dużo firm już z tego z powodzeniem korzysta

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: milka »

Co myślicie o stacji benzynowej jako biznesie? Mój dziadek kiedyś miał stację i teraz sama myślę o tym biznesie. Tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorn ... ory-adblue znalazłam świetną firmę, która może pomóc w wyposażeniu stacji i nie tylko.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Usprawnienie własnego biznesu

Post autor: zuzula12 »

Z jakich rozwiązań korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

kredyt frankowy Zielona Góra

ODPOWIEDZ