AleksandraP
Posty: 89
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: AleksandraP »

Jestem przekonana, że każdemu na wszelki wypadek przyda się namiar na pogotowie kanalizacyjne. W razie nagłych awarii polecam jotka-hydraulik/pl/pogotowie-kanalizacyjne/. Miałam okazję korzystać z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń :)

zuzula12
Posty: 1216
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: zuzula12 »

Podczas remontu w moim mieszkaniu zacząłem szukać porad i inspiracji na różnych portalach tematycznych. Znajomy polecił mi sprawdzić strone https://ohme.pl/lifestyle/jak-latwo-odm ... jego-domu/ , z której porad skorzystałem i bardzo mi to pomogło.

milka
Posty: 311
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: milka »

Gdybyście zastanawiali się czego nie należy spuszczać w toalecie to tutaj https://domzikely.pl/blog/czego-nie-spu ... -toalecie/ znajdziecie odpowiedź. Wiem, że wiele osób różne rzeczy wrzuca do wc a potem są problemy.

Dżonko
Posty: 165
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Dżonko »

Warto trochę poczytać i wiedzieć, jak nowocześnie zaaranżować łazienkę https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/st ... j-lazience , to stelaże, które sprawdzą się podczas remontu czy aranżacji, nowej łazienki. Zyskamy dzięki nim, pełną swobodę w tym jak nasza łazienka, może wyglądać, to dodatkowa powierzchnia oraz łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości.

ODPOWIEDZ