RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Opony zimowe

Post autor: RobertOsm »

Z jakiej firmy warto kupić opony zimowe do samochodu?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Opony zimowe

Post autor: mrozek »

Skontaktuj się z profesjonalnymi wulkanizatorami. Oni powiedzą Ci, co robić w danej sytuacji. Ja wybieram takie rozwiązanie jak wulkanizacja i sprzedaż opon Cerekwica, Trzebnica, Wrocław: jarex24/pl/wulkanizacja/ .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: wesołek »

Zdaję sobie sprawę z tego, że u wulkanizatora dostanę bardzo dobrej jakości opony. Lecz wiązać się to może także z dość sporym wydatkiem, bo tanio od nas na pewno nie weźmie. Dlatego też ja tam wolę sama kupić opony. Tym bardziej, że znalazłam taką stronę ceneolokalnie/pl/zielona-gora/opony-letnie na której to można znaleźć wiele różnych modeli opon i to w bardzo dobrych cenach.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: sokol »

W ciągu całego roku trzeba kontrolować ciśnienie w oponach. Jest to bardzo ważne dla bezpiecznej jazdy. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w tym artykule: pomocdrogowa.i-koszalin/pl/cisnienie-w-oponach-podstawa-bezpiecznej-jazdy/ .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o oponach do auta, to czy korzystaliście kiedykolwiek z usług mobilnej wulkanizacji? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę firmy mobilnyserwis24h/pl/, która takie właśnie usługi świadczy 24 godziny na dobę. Co o tym sądzicie?

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: AleksandraP »

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty omt-serwis/pl/usluga/opony-letnie-tarnow/, gdzie zajmują się wymianą opon z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu 😉 Ja niedawno skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: Elka »

Nie musisz teraz kupować specjalnie opon zimowych, bo możesz kupić opony całoroczne. Opony crossclimate są odpowiednie. Można je zamówić tutaj miwan/pl/opona/michelin_crossclimate_2_48948.html . Opony są nowe i oryginalne, a producent daje na nie aż 5 lat gwarancji. Dostawa do domu jest darmowa, a zamówienie jest realizowane w ciągu jednego dnia. Ewentualnie można je zwrócić w ciągu 30 dni.

ODPOWIEDZ