wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

telefon dla gracza

Post autor: wesołek »

No właśnie zastanawiam się nad tym czy taki telefon dla gracza to dobre rozwiązanie? Bo znalazłam taki telefon magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-poco-x3-nfc-specyfikacja który z opisu jak wynika jest bardzo nowoczesnym telefonem dostosowanym właśnie do takich gier. Ale nie wiem czy w ogóle opłaca się takiego telefonu. Bo jednak zdaję sobie sprawę, że technologia się zmienia i teraz nawet dzieciaki mają większe wymagania co do takich telefonów

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: synia »

Na pewno ciekawym rozwiązaniem może okazać się ten model idream/pl/iphone/iphone-12.html . Poczytajcie sobie o nim. Oczywiście na tej stronie znajdziecie również wiele innych propozycji. Trudno coś konkretnego polecić, jeśli nie zna się wymagań oraz budżetu. Najlepiej poczytać sobie o różnych propozycjach i wybrać samodzielnie najlepszą opcję dla siebie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: pyrtek »

a na kompie tez gracie? jestem ciekaw jakie macie fotele do grania, bo zastanawiam sie teraz nad kupnem i kusi mnie nitro od genesis

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: matys »

Na pewno powinien mieć wyższe parametry, ale jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, jaki macie kupić. A może pójdziecie Tele Premium telepremium/com/pl/ w Rawie Mazowieckiej? To serwis gsm i wiem, że mogą wam doradzić, bo z kupnem też trochę działają, a w sumie ze sprzedażą. Mają nawet nową placówkę, dokładniej na Konstytucji 3 Maja 9A .

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: telefon dla gracza

Post autor: Kreśka »

Telefon? Raczej sprzęcik taki jak klawiatury czy myszki jest ważniejszy. U nas ostatnio nowym nabytkiem jest Thor 420 RGB - taka klawiatura

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: milka »

Zaopatrz się od razu w szklo hartowane i etui - pultusk24/pl/artykul/szklo-hartowane-do-iphone/1226151 Ja mam Iphone, nadaje się do gier, robi super zdjęcia, ale niestety ma słabą obudowę. Można go łatwo uszkodzić tak jak wszystkie telefony Apple. To ich jedyna wada.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: telefon dla gracza

Post autor: zuzula12 »

"Zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu. Co według Was warto zakupić do 1500zł?



SUNKING Fotowoltaika
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: grażynka011 »

Bardzo dobrym wyborem będzie też Szybka karta M2AA. U mnie sprawdziła się super, zapis jest naprawdę bardzo szybki i co ważne karta też jest solidna także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: czoko752 »

Jeśli grasz w gry na telefonie, to zapewne przyda Ci się dobry internet na kartę, a najlepiej, żeby był to internet 5G. Ostatnio znajomy polecił mi tę sieć komórkową otvarta/pl/ . Podobno jako jedni z pierwszych wprowadzili internet 5G. Zastanów się nad ich ofertą.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: telefon dla gracza

Post autor: tonga »

"
Jeśli grasz w gry na telefonie, to zapewne przyda Ci się dobry internet na kartę, a najlepiej, żeby był to internet 5G. Ostatnio znajomy polecił mi tę sieć komórkową [url]otvarta/pl/ . Podobno jako jedni z pierwszych wprowadzili internet 5G. Zastanów się nad ich ofertą.
[/quote]


to fakt, Otvarta to pionier jeśli chodzi o usługi w standardzie 5G :) Mają nie tylko dobry internet ale też spory wybór niedrogich abonamentów telefonicznych. Najlepsze jest to, ze podpisuje się u nich umowę na czas nieokreślony.
"

ODPOWIEDZ