Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Wyprawka dla dziecka

Post autor: Aldona »

Co polecalibyście do zakupu z okazji narodzin dziecka? Własnie kompletuję wyprawkę dla mojej siostry bo niedługo będzie rodzić. Już się nie możemy doczekać :) Zauwazylam że sklep Coolmama coolmama/pl ma spory wybór takich ubrań jak sukienki czy topy ciążowe ,które powinny ułatwić karmienie poza domem Co warto wybrać ?

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: AsiaS »

Przy wyprawce dla dziecka pomyślałabym o bardzo praktycznym rozwiązaniu, jakim jest wózek. Można też taki prezent sprawić w kilka osób, to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy właśnie zaskoczyć i sprawić komuś przyjemność :) Polecam wózek od insevio/com/, jest bardzo komfortowy w użyciu, do tego wygodnie się składa i możemy za pomocą specjalnego uchwytu go przenosić. Sama go mam i porównywałam z wózkiem koleżanki i mój znacznie mniejszy, bardziej taki zwinny i o wiele lżejszy :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: milena49 »

Sporo rzeczy będzie potrzebnych. Smoczki, butelki, ubranka. Ale nie można zapomnieć o dodatkowym wyposażeniu np. o kocyku. Przyda się on zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Mi najbardziej podobają się modele jak ten mrbobas/pl/kocyk-z-falbanka-w-gwiazki-yosoy-jasno-szary , w stonowanych kolorach, wykonane z bezpiecznego i ciepłego materiału. No i z certyfikatem, bo to także istotne.

michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: michałkuc »

Myślę, że niezbędnym elementem każdej wyprawki jest wózek, który powinien być funkcjonalny, kompaktowy i dopasowany do np. rodzaju nawierzchni. Warto zakupić jednak wózek używany , gdyż można znaleźć naprawdę fajne oferty w bardzo korzystnej cenie oraz jakości. Dzięki takiemu rozwiązaniu można sporo zaoszczędzić i przeznaczyć środki na inne elementy wyprawki dla malucha.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Dżonko »

W wyprawce dla dziecka na pewno nie może zabraknąć wózka dla dziecka. Ten model jest porządny - sklep-smile/pl/muuvo-quick-new-2w1 i rozsądny cenowo ;) Ja uważam, że na czym jak na czym ale na wózku nie ma co oszczędzać, bo zawsze można później sprzedać, a wózek porzany to mniej zmartwień.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: bonyard »

Wyprawka to bardzo prosta rzecz. Sama na ogół trzymam się zasady jakąś zabawka plus kosmetyk. A wszystko bez problemu idzie zamówić na stronie bee/pl/12148-kosmetyki-dla-dzieci

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Monika »

A czy macie już kupione kosmetyki dla Waszego maluszka? Jeśli jeszcze nie, to polecam zapoznać się z asortymentem takich produktów dla niemowląt marki Mustela na stronie internetowej mustela/pl/. Kosmetyki te mają naprawdę bardzo dobry skład, więc są jak najbardziej warte uwagi ;)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: pyrtek »

a jak daliście radę wybrać mleko? przecież tego jest taka masa, że ja nie wiem jak podjąć decyzję :D ostatnio na forum.trojmiasto/pl/Sinlac-a-mleko-modyfikowane-t69539,1,16.html wppadłam na ciekawe porównanie. A jakie jest wasze zdanie?

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: aksamitna »

Ja całościowo na chwilę obecną zaopatruję się w sklepie szipszop/pl i nie narzekam ;) cena odpowiednia względem jakości, a poza dużym wyborem ubrań można tam i dostać śpioszki, szlafroki, koczyki, komplety do wózka itp. A jeszcze do końca lutego można u nich dostać 5% rabatu na zakupy, wystarczy wpisać kod: ubraka5.
Ostatnio zmieniony śr lut 24, 2021 7:15 pm przez aksamitna, łącznie zmieniany 1 raz.

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: mery »

Ja wyprawkę kupowałam według gotowej listy w necie, ale jako pierwszy element zamówiłam wózek bo to najważniejsza jej część i taka która ma mi długo posłużyć. Zdecydowałam się na x-landera bo to śliczne i solidne wózki

ODPOWIEDZ