gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

gry na konsolę

Post autor: gierka »

Tak jak w temacie. Zastanawiam się nad tym czy ta nowa FIFA będzie tak dobra jak się o niej słyszy. Podczas rozmowy ze znajomym podesłał mi on ten link ekspert.ceneo/pl/fifa-21-premiera po zapoznaniu się którym dowiedziałam się faktycznie jest to bardzo dobra gra warta swej ceny. Także jak tylko nadarzy się okazja to zakupię tę grę. Bo ja sama bardzo chętnie pograłabym w tak nowoczesną grę jaką jest właśnie ta

Didi14
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:21 am

Re: gry na konsolę

Post autor: Didi14 »

Zgadzam się.Gra nowoczesna grafika świetna posiadam i jestem zadowolony z tej gry.Zastanawiam się jeszcze nad kupnem specjalnego fotela z ceneolokalnie/pl/bydgoszcz/fotele-dla-graczy . Znajomi bardzo polecają.A wygoda przyda się przy graniu i będzie można postawić fotel bliżej TV i konsoli.😁

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: gry na konsolę

Post autor: pyrtek »

ja w fifke to na kompie gram. teraz poszukuje nowego fotela do grania i zastanawiam sie nad nitro od genesis. co myslicie?

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: gry na konsolę

Post autor: evie »

powiedzcie mi, czy myslicie, ze na prezent dla syna konsola ps3 bedzie ok? znalazlam kilka ciekawych ofert na serwisie ogloszeniowym Pokato, super sprawa, mozna za darmo wystawic ogloszenia, ludzie widze ze bardzo chetnie z takich rozwiazan korzystaja i w sumie sie nie dziwie, bo jest to wygodna mozliwosc, jak ktos chce cos kupic lub sprzedac bez biegania po sklepach :)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: gry na konsolę

Post autor: pyrtek »

Lubisz konsole? to obczaj sobie kierownicę Genesis Seaborg 400 - genialna jest. Mógłbym tak teraz siedzieć godzinami i grać z nią

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: gry na konsolę

Post autor: synia »

Radzę na spokojnie zerknąć sobie tutaj gram/pl/artykul/2020/12/25/10-najlepszych-polskich-gier-2020-roku.shtml . Macie tam ciekawy artykuł na temat 10 najlepszych gier 2020 roku. Jeśli jeszcze w jakąś nie graliście, to warto ją przetestować. Wiadomo, że każdy lubi coś innego. Znajdziecie tam również wiele recenzji, więc bez problemu znajdziecie tam coś dla siebie.

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: gry na konsolę

Post autor: kometka »

Jeśli szukacie informacji na temat konsoli PlayStation 5 to polecam zajrzeć na stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/playstation-5-specyfikacja Ja szukałam akurat listy gier, jakie można zakupić do konsoli. Jeśli jednak szukacie innych, dokładniejszych danych, też tam takowe znajdziecie. Polecam!

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: gry na konsolę

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem wygodnych i sprawdzonych foteli. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela do Waszego biura, gabinetu lub domu to polecam Wam ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. fotele gabinetowe .

ODPOWIEDZ