Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Porządny i stabilny grill?

Post autor: Tikabum »

Wkrótce pewnie znów ruszymy na działki pogrillować, a w tym roku chcę kupić jakiś naprawdę dobry grill na lata. Podpowiecie?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: Igielnik »

"""Grill z prawdziwego zdarzenia musi być opalany drewnem no i nastaw się na spory wydatek :)

Możesz już kupić na własny użytek grill na drewno, taki jak jest w profesjonalnych lokalach gastronomicznych i piec w nim nie tylko, jak wszyscy mięso, ale też pizzę i chleb, a nawet ciasta!



Modele i ceny tego typu grillów ogrodowych znajdziesz na stronie lofra/pl/lofra-grille-piece-opalane-drewnem . Mają dizajnerskie kształty i nie ma szans, by wywrócił je wiatr :)
"""

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: zorba »

Niedawno się wybudowaliśmy i teraz czas na urządzanie ogrodu Pomyślałam, że skoro jest już tak ciepło, ze można wypoczywać wiekszość dnia na dworze to moglibyśmy kupić taki grill taniomania/pl/t/activa-dakota . Jest wykonany z blachy stalowej, więc bardzo solidny. Ruszt jest żeliwny, a jedzenia można przygotować na nim aż na 12 osób. Super rozwiązanie :)

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: Elka »

A może warto postawić taki stacjonarny grill? To moim zdaniem rozsądna opcja. Tu ogarnijogrod/pl/ widziałam fajny artykuł w temacie tego jak wybudować w ogrodzie wędzarnię. Myślę, że te porady możesz wykorzystać też przy budowie grilla. Z pewnością będzie porządny i stabilny.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: Bakeneko »

fajny grill kupiłam na koler/pl mają bardzo dobre ceny i solidną jakość, ja tam jestem z nich bardzo ale to bardzo zadowolona.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: Monika »

A skoro już o grillach mowa, to czy orientujecie się może, gdzie można kupić zamienne części do grillów kompaktowych? Dokładniej chodziłoby mi o wymianę grzałek oraz rynienki ociekowej. Czy kojarzycie może jakieś sklepy z takimi częściami, w których można takie zakupy zrobić przez internet, bez wychodzenia z domu?

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: Bakeneko »

Ja swój kupiłam na koler/pl wg mnie mają najlepszy jakościowo produkt w solidnej cenie. Ogólnie grill jest bardzo gustowny i naprawde jedzenie jest mega smaczne.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli marzycie o soczystym steku to zdecydowanie polecam Wam steki wołowe sklep . Są to delikatesy, w których zakupicie najróżjniejsze steki z najdalszych zakątków świata od znanych i szanowanych producentów.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: pyrtek »

A prócz grilla macie też takie sklepdaglezja/pl/category/grille-i-akcesoria-kociolki-zeliwne Kociołki żeliwne ? :) moim zdaniem super opcja! pyszne pieczonki można w nich robić!

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Porządny i stabilny grill?

Post autor: czoko752 »

Ja grilla na mój taras zamawiałem internetowo, jest gazowy, jestem z niego zadowolony. Ale muszę jeszcze osłonę przeciwsłoneczną zamówić bo nie daje mi spokoju te słońce wypocząć nie mogę. Tutaj gardenspace/pl/oslona-przeciwsloneczna-na-taras widziałem że mają oferty na tego typu rzeczy.

ODPOWIEDZ