tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: tonga »

Witajcie. Jestem własnie w trakcie remontu i nadszedł czas na zamówienie nowych drzwi. Tym razem chcielibyśmy kupić takie robione na wymiar ( dośc nietypowy zresztą). Znalazłam w sieci namiar na firmę Kris Drzwi. Może ktoś z Was miał już okazję u nich zamawiać i podzieli sie opinią ?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: matea »

ja zamawiałam u nich w sumie 5 kompletow drzwi do domu. kapitalna jakosc, dostawa w sumie tez w terminie, bylo kilka dni opoznienia ale zostalam o tym poinformowana wczesniej wiec ok.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: tonga »

o dziękuje bardzo za informacje :) a jakie drzwi zamawiałaś? tez takie robione na wymiar ?

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: matea »

tak, wszystkie były robione pod wymiar i też takie niestandardowy. Producent doradził nam w kwestii futryny, zawiasów itd. Drzwi zostały też solidnie, fachowo i szybko zamontowane za co też daje dużego plusa.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: Bakeneko »

jezeli chodzi o drzwi, to ja kupowałam metalowe na abcdrzwi/pl/drzwi-metalowe/ bardzo dobra firma, najwyższej jakości mają własnie te drzwi i sa mega w dobrej cenie.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: PatkaM »

Drzwi są tak wytrzymałe jak ich zamki, jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne to skupcie się na dobrych zamkach. Te w sumie też można i wymienić jak coś. Jeżeli chodzi o takie akcesoria drzwiowe to bardzo duży wybór zamków można zamówić w sklepie swiatzamkow/pl/pl/ przez internet. Mają tu też w ofercie sejfy, zastanawiam się nad tym.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: wesołek »

Jeśli chodzi konkretnie o tę firmę to nie mogę się na jej temat wypowiedzieć, bo jak na razie nie miałam z nią styczności. Ale nie wykluczam tego, gdyż pomału musimy zacząć się rozglądać za jakimiś dobrymi i solidnymi drzwiami do domu. W tym celu przeszukujemy internet i znaleźliśmy ofertę tej firmy vrata/pl/ a wraz z nią bardzo dobrze dopasowane drzwi z montażem.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: tonga »

"""
tak, wszystkie były robione pod wymiar i też takie niestandardowy. Producent doradził nam w kwestii futryny, zawiasów itd. Drzwi zostały też solidnie, fachowo i szybko zamontowane za co też daje dużego plusa.
[/quote]


dzięki matea za informacje :) już się kontaktowałam z Panem Krzysztofem i udało się złożyć zamówienie :) drzwi będą za jakieś 1,5 do 2 miesięcy także myślę, ze tak standardowo :)
"""

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: matea »

tonga no to świetnie :) Zobaczysz ten czas szybko minie i niebawem będziesz się już cieszyć nowymi drzwiami :)

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Firma Kris Drzwi opinie

Post autor: tonga »

"
tonga no to świetnie :) Zobaczysz ten czas szybko minie i niebawem będziesz się już cieszyć nowymi drzwiami :)
[/quote]


czekam czekam cierpliwie, teraz przez świeta pewnie wszystko się nieco przesunie ale wychodze z zalozenia, zę wole poczekac nieco dluzej ale dostać drzwi, na jakie czekam :)
"

ODPOWIEDZ