wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Ach te Walentynki ...

Post autor: wesołek »

Ciekawa jestem ile osób obchodzi Walentynki bo tak wypada, a ile bo tego chce. Bo jak popytałam znajomych to większość z nich obchodzi ten dzień bo tak i koniec. Ale tak czy inaczej fajnie jest drugiej osobie podarować z takiej okazji chociażby najmniejszy drobiazg. Więc i ja szukam jakiegoś ciekawego pomysłu. I tak też natrafiłam na tę stronę magazyn.ceneo/pl/artykuly/Jaki-prezent-na-walentynki dzięki której już mniej więcej wiem co kupię jako prezent.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: pośrednik »

Ja nie szaleję z powodu Walentynek. Ale by moja dziewczyna nie miała pretensji, że o niej nie pamiętam, to skorzystam z tej oferty tu smaczajama/pl/pl/p/Kuferek-pralinek-Lindt-Lindor-Miks-1kg/8570 W wiklinowym kuferku znajdzie praliny czekoladowe o różych smakach. Bardzo lubi słodycze, więc będzie zadowolona z prezentu.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Malina »

"""Każdy inaczej obchodzi to święto i ma do tego pełne prawo.Chcąc spędzić walentynki w sposób oryginalny,ciekawy i niezapomniany,warto skorzystać z ofert zamieszczonych na ceneo/pl/wydarzenia/walentynki

W jednym miejscu mamy zebranych kilkanaście ciekawych propozycji,pomysłów,które mogą zainspirować i podpowiedzieć.Możemy podarować naszej drugiej połówce przytulnego misia,markowe perfumy,uzyskać zniżkę na zakup biżuterii,kosmetyków czy atrakcyjnej,zmysłowej bielizny.
"""

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: budowlaniecja »

Dla osób które interesuja się życiorysami legend sportu dobrym prezentem będzie ta ksiażka tu taniaksiazka/pl/ksiazka/mike-tyson-moja-prawda-mike-tyson To okrutna, skandaliczna czasami wręcz komiczna książka opowiadająca o byciu na szczycie spadnięciu na samo dno i powrocie na szczyt chyba największej legendy boksu.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Bakeneko »

Na pewno perfumy tez będą super opcją, ja wam to mówię, kobiety uwielbiają perfumy, tylko wiadomo, trzeba je kupować tylko i wyłącznie w oryginalnych drogeriach internetowych.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: karowisniewska »

Na Walentynki kupiłam jego ulubione perfumy od Valentino, dokładnie te francuskieperfumy/pl/valentino-uomo.html :) Jestem pewna, że się spodobają i uważam, że perfumy to super prezent na walentynki, bardzo oryginalny :)

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: papilotka »

ja to mam zawsze dylemat, jesli chodzi o prezenty :) nigdy nie wiem na co sie zdecydowac, ale tym razem nie mialam takiego klopotu, moj chlopak niedawno kupil sobie auto i ciagle narzekal , ze nie ma co sluchac a radia nie lubi, wiec postanowilam mu zamowic kilka plyt, udalo mi sie znalezc preorder/pl/muzyka/2351680,gverilla i cos czuje, ze to bedzie prezent sztoss bo on hip hop uwielbia ;D

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: welurka »

"""Walentynki,to nie tylko prezenty,to też wyjątkowa,romantyczna atmosfera,którą warto stworzyć,by ten dzień i wieczór był niezapomniany.

Warto postarać się o oryginalne dekoracje i akcesoria którymi udekorujemy pomieszczenie,które można dostać tu

Sklep oferuje szereg balonów w różnych kolorach i wzorach,świece,dekoracje stołu,girlandy,ale też wszelkiego rodzaju przebrania i stroje na różne okazje.
"""

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Monika »

Ja postanowiłam kupić ukochanemu coś praktycznego na walentynki. Jako, że niedługo zbliża się sezon wędkarski, zajrzałam na stronę corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Prezent_dla_wedkarza/23. Mój narzeczony pasjonuje się wędkarstwem od wielu lat, więc mam pewność, że artykuły z tego sklepu mu się przydadzą :)

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Ach te Walentynki ...

Post autor: Grazka123 »

Mój ukochany bardzo dobrze wie co lubię i dlatego dał mi słodycze ale nie byle jakie tylko zamówił je na stronie slodyczowo/pl/ Bardzo lubię próbować nowych smaków dlatego idealnie wpasował sie w moje gusta. Jeżeli również myślicie nad prezentem dla swojej drugiej połówki uważam że to świetny pomysł.

ODPOWIEDZ