Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: wloczykijka »

Hejka! Poszukuję dobrej i sprawdzonej wypożyczalni samochodów w Szczecinie. Znacie się na tym i możecie polecić jakąś ciekawą firmę? Sporo dobrego od znajomego słyszałem o tej stronie https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-sam ... -szczecin/ . Mają oni dość spory wybór aut. Warto im zaufać? Dajcie znać.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: Monika »

Jeśli natomiast ktoś z Was szukałby sprawdzonej wypożyczalni samochodów z Warszawy, to polecam Wam wypożyczalnię Global Elite Car. Jak widać na stronie internetowej globalelitecar/pl/pojazdy/ford-mustang-gt/ można tam wypożyczyć nawet bardzo fajne auta sportowe. Polecam ;)

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: wloczykijka »

Mi się wydaje, że tutaj https://www.readytodrive.pl znajdziecie coś czego szukacie. Mają ogromny wybór przeróżnych aut, dlatego jest to jak najbardziej zaletą tej firmy. Poza tym działają na rynku już długo, dlatego oferują najlepsze możliwe rozwiązania bez zbędnych formalności. Polecam gorąco to każdemu.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: anya »

No i super. Ja natomiast znalazłam ostatnio też bardzo dobrą wypożyczalnię samochodów rentdreamcar/pl , która działa na terenie Warszawy. Oni oferują wynajem długoterminowy mercedes za bardzo korzystną cenę, możecie sobie sami sprawdzić naprawdę warto...

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: milena49 »

Nie jestem ze Szczecina, ale słyszałam, że firma beep.rent/ działa na terenie całej Polski. Ich system polega na tym, że wypożyczamy samochód od osób prywatnych, dzięki czemu my płacimy mniej, a właściciel auta na tym zarabia. Formalności załatwia się internetowo w kilka minut, a do pomocy mamy konsultanta.

IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: IgnacyK »

Ja mogę z kolei polecić świetną wypożyczalnię samochodów na terenie Tarnowa, a dokładniej omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/, gdzie możemy wynająć samochód osobowy lub dostawczy z pełnym ubezpieczeniem i brakiem limitów kilometrów :)

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: wesołek »

Wiecie co ja sama zastanawiam się nad tym czy by nie wypożyczyć samochodu. Bo idę na wesele koleżanki i mój samochód się popsuł. Dlatego też zastanawiam się nad wypożyczalnia aut premium gdańsk bo słyszałam na ich temat bardzo dużo pozytywnych opinii. A poza tym fajnie jest zasiąść za kółkiem jakiegoś lepszego samochodu.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: zuzula12 »

Myślę że szukacie firmy szczecin lotnisko wynajem aut to oni mają atrakcyjne oferty, mnóstwo samochodów a formalności można załatwić na stronie internetowej. Dla mnie to rewelacyjna opcja. Polecam serdecznie.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Post autor: AleksandraP »

A może ktoś z Was szuka wypożyczalni busów? Jeśli tak to polecam świetną wypożyczalnie na terenie Tarnowa, gdzie na omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wynajem-busow-tarnow/ możecie zapoznać się z ich flotą pojazdów.

ODPOWIEDZ