Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

Wszystko tez zależy od lekarza. Warto wybrać dobrego ginekologa. Moze to brzmi dziwnie, ale ja przykładowo miałam problem z doborem antykoncepcji. Więc skoro lekarz mi mówi ze to tak musi być ,ze żle się czuję to nie wyobrażam sobie iść do takiego lekarza ,gdy bede w ciązy. Dopiro jak zmieniłam ginekologa to ten ze mną szczerze porozmawiał antykoncepcjanamiare/pl/jak-rozmawiac-z-ginekologiem-o-antykoncepcji/ i dobrał mi konkretna antykoncepcję. Więc to jest bardzo ważne aby mieć odpowiedniego lekarza.

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mirka44 »

To fakt z lekarzami to różnie bywa... a powiedz odnosnie tej antykoncepcji to czujesz sie po niej dobrze?

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: emiliakozak »

Najważniejsza w ciąży jest odpowiednia opieka lekarska, dzięki której będziecie spokojniejsze o swoje dziecko. Jeśli jesteście z Bielsko-Białej i okolic to koniecznie zajrzyjcie do Centrum Medycznego Danea, która posiada świetny sprzęt, dzięki któremu wasz stan będzie odpowiednio monitorowany. Na stronie danea/pl/ dowiecie się więcej na ten temat. Cena i terminy są naprawdę bardzo korzystne.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

"""
To fakt z lekarzami to różnie bywa... a powiedz odnosnie tej antykoncepcji to czujesz sie po niej dobrze?
[/quote]


Tak ,zdecydowanie, nie miewam bóli głowy ,ani spadku libido , dużym plusem w moim przypadku było to ,ze pozbyłam sie tradziku :) Mój ginekolog mi powiedział ze to taki dodatkowy plus stosowania anty :)
"""

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: wloczykijka »

Podczas ciąży warto również zaopatrzyć się w wygodnie obuwie damskie. Nawet nie wiecie ile to może zmienić na plus jeżeli chodzi o posturę i różnego rodzaju bóle. Ja korzystałbym z tego https://www.e-hurtowo.eu/obuwie-damskie-c-40_41.html , bo mają tam stosunkowo niskie ceny. Jeżeli planujecie tego typu zakupy, to tylko na tej stronie internetowej.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mirka44 »

"""

To fakt z lekarzami to różnie bywa... a powiedz odnosnie tej antykoncepcji to czujesz sie po niej dobrze?
[/quote]


Tak ,zdecydowanie, nie miewam bóli głowy ,ani spadku libido , dużym plusem w moim przypadku było to ,ze pozbyłam sie tradziku :) Mój ginekolog mi powiedział ze to taki dodatkowy plus stosowania anty :)
[/quote]


A odstawiałas juz pigułki? Co wtedy z tradzikiem? Bo z tego co wiem to róznie to bywa?
"""

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

Tak, odstawiałam dwa razy ,raz przed zabiegiem operacyjnym i drugi raz jak zaplanowaliśmy dziecko :) w obu przypadkach tradzik nie powrócił.

Mirka44
Posty: 9
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:09 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Mirka44 »

a jaka stosujesz antykoncepcję?

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Safira »

Biore belarę.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Przebieg ciąży

Post autor: Kreśka »

A kiedy zabraliście się za wyprawkę? Ja jestem w 6 miesiącu i się powoli zabieram za to. Na joannapachla/com/dziecko/mleko-nan-opinie/ czytałam o mlekach. Ale jak macie jakieś porady od siebie to chetnie posłucham

ODPOWIEDZ