gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: gierka »

Modowe zakupy to bardzo fajne rozwiązanie bo jednak każdy z nas chce mieć coś modnego w swojej garderobie. Dlatego też ja postanowiłam kupić sobie smartwatcha. Ale że jak zwykle mam problem z podjęciem decyzji to poprosiłam i pomoc koleżankę. I ona podesłała mi tego linka magazyn.ceneo/pl/artykuly/smartwatch-damski-ranking-najlepszych który ma mi pomóc w podjęciu decyzji.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: pyrtek »

A wiesz co ja lubię taki bardziej sportowy styl. Sporo sobie zamawiam na valetta/pl/collections/sport bo mają właśnie takie sportowe ubrania, leginsy itd. Moim zdaniem taki styl jest bardzo fajny

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: wąż »

a nosicie opaska na głowęsklep.kochamczapki/pl/pl/menu/czapki/opaska-na-glowe-1025.html ? Bo ja tak mam kilka produktów solidnych i ciekawych własnie ze sklepu kochamczapki

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: milena49 »

Największy problem mam z kupnem butów, bo jestem weganką i tylko takie buty wchodzą w grę. Dlatego większość rzeczy zamawiam w sklepach internetowych. Jeśli macie podobny problem, to polecam tę stronę panpablo/pl/pol_m_Kobieta_Buty_Weganskie-167.html . Jest tam duży wybór butów wegańskich. Teraz mam pewność, że rzeczy, które kupuję, są wyprodukowane w zgodzie z naturą.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: sokol »

Ja teraz szukam oryginalnych balerin bo niedługo przyjdzie wiosna. W kwestii wyboru trochę nakierował mnie ciekawy artykuł o balerinach, który podesłała mi koleżanka: mallmarket/pl/2021/03/15/damskie-baleriny-wygodne-buty-na-kazda-okazje/ . Nawet nie wiedziałam, że na rynku jest tyle modeli.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Modowe zakupy

Post autor: majsterka »

Jak potrzebujesz sandałów na przyszły weekend albo na cały wyjazd urlopowy to ja z swojej strony mogę polecić sklep.gianmarko/com/pl/sneakersy-cat-8 ​, mają bardzo ciekawe wzory i kolory w dodatku nie są drogie. Jak masz ochotę to koniecznie kup nawet trzy pary :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Modowe zakupy

Post autor: zuzula12 »

"Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną stronę z modną męską odzieżą?



opieka it
"

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: grażynka011 »

Ostatnio właśnie kupiłam przepiękne bluzki damskie , które znalazłam w Yups. Szczerze mówiąc od razu spodobały mi się ubrania z tej oferty, nie dość, że są mega eleganckie to dodatkowo wykonane są z najlepszej jakości materiału co jest również ważne

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Modowe zakupy

Post autor: czoko752 »

Mi bardzo przydają się bluzy męskie z kapturem. Noszę je po domu, do pracy - są wygodne i praktyczne. Na stronie: messimo/pl/bluzy-meskie-z-kapturem udało mi się je znaleźć w dobrych cenach. Są też dobre jakościowo, więc od razu przyciągnęły moją uwagę.

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Modowe zakupy

Post autor: welurka »

"Chcąc uchodzić za osobę modną,warto nie tylko stawiać na markowe,eleganckie ubrania i dodatki,ale też zastanowić się nad doborem odpowiednich perfum.Dobór nie jest wcale taki oczywisty,inne będą pasowały do sportowca,inne do osoby romantycznej,spędzającej czas na czytaniu i słuchaniu muzyki, a jeszcze inne do prezesa dużej firmy.

Chcąc być w posiadaniu perfum wyjątkowych,prosto z Dubaju,warto zainteresować się ofertą sklepu zapach-orientu/pl/ard-al-zaafaran-nora-10-ml-cpo-p-691.html
"

ODPOWIEDZ