Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Najlepszy klej do metalu?

Post autor: Igielnik »

Jak to klej i gdzie kupić?

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: Tikabum »

"""Nie wiem w jakim urządzeniu chcesz zastosować to klejenie bo najbardziej skuteczny do połączenia metali jest oczywiście spaw :)

Ale oczywiście możesz też spróbować przy pomocy specjalistycznego kleju, a jet nim klej metakrylowy, który łączy prawie tak mocno jak spawy.



Wiem, że kleje przemysłowe sprzedaje sklep Blelektronik blelektronik/com/pl/produkty/kleje/kleje-metakrylowe/
"""

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: bajobaj »

Niestety, ale się na tym nie znam, jednak wiem, że pracownicy firmy Colorex colorex/pl/ mogą Wam pomóc. To specjaliści, jeśli chodzi o obróbkę metalu i jego malowanie. Myślę, że warto się z nimi skontaktować, jeśli potrzebujemy takich usług, albo mamy jakieś pytania. W razie co macie link do strony.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: matys »

Macie rację, że jednak można klejem metale połączyć, choć wiadomo, że spaw jest lepszy. Dlatego dobrze jest sprawdzić, jak wygląda cięcie laserem goodatservice/com/ciecie-laserem-plazma-tlenem/ i czy można potem ten cykl działań odwrócić. Na pewno obróbka metalu to nie tylko jego rozdzielanie, ale i właśnie łączenie.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: emiliakozak »

Dobry klej to podstawa jeśli zależy wam na dobrej jakości wykończenia. Na stronie ondo.eu/oferta/chemia-techniczna/ możecie znaleźć marki stworzone przez firmę Ondo, która stworzyła solidne produkty w tym chemię techniczną, która obecnie jest bardzo przydatka w różnych strefach życia. Jeśli wy również chcielibyście stworzyć własną markę, to z pewnością możecie na nich liczyć, bo mają sporą wiedzę i doświadczenie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: paździoch »

Klej do metalu? Ale to raczej musielibyśmy znać przyczynę do takiego posunięcia, bo jak ktoś już wspomniał do metalu to spaw.. A metal skąd brany był? Bo ja zamawiam ze sklepu ncd-metale-kolorowe/pl/ i oni mają fajną ofertę.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: Monika »

Jeśli chodzi o kleje do aluminium, to szeroki ich wybór znajdziecie w sklepie internetowym SIMTEQ. Dostępne są tam różne warianty, których wybór powinien być uzależniony na przykład od tego, na jakiej dokładnie powierzchni chcemy taki klej zastosować.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: bebefa »

Zawsze można zapytać fachowców, którzy będą się na tym odpowiednio znali. I wydaje mi się, że nie ma to jak taka firma jak Unihut. Oni się zajmują takimi usługami jak na przykład cięcie laserem w Krakowie i na pewno wiedzą także, jak takie materiały się spaja. Moim zdaniem powinniście chociaż do nich napisać. Będziecie wtedy wiedzieć, na czym stoicie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, dlatego polecam Wam sprawdzić obróbka metali oława oraz inne usługi z ich oferty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte hurtowni metali kolorowych, w której ofercie znajdziecie najróżniejsze wyroby z metali niezależnych oraz ich stopów.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Najlepszy klej do metalu?

Post autor: czoko752 »

Co do kleju, to niestety się nie wypowiem, ale myślę, że jeśli chodzi o cięcie laserem , to warto się zastanowić nad taką usługą. Obróbka laserem może okazać się przydatna w przemyśle, w gastronomii, w branży budowlanej, czy reklamie oraz w wielu innych gałęziach gospodarki.

ODPOWIEDZ