matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: matea »

Hej hej wszystkim. Zaczynamy powoli remont w kawalerce i rozglądam się powoli za sprawdzonymi sklepami z niedrogimi meblami. Wpadła mi w oko oferta domu meblowego Burzyńskich. Czy ktoś już u nich zamawiał i zechce podzielić się opinią ?

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: hadzik »

my w tamtym roku kupowaliśmy u nich meble do pokoju córek. Jakość super no i ceny wyjątkowo atrakcyjne także myślę, ze spokojnie umeblujesz cała kawalerkę i to na nieduże pieniądze.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: tonga »

ja też polecam, ich meble są naprawdę dobre jakościowo a do tego niedrogie. Poza tym można też kupować na raty co tez uważam za duzy atut :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: matea »

o bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje! A Wy zamawialiście online czy stacjonarnie ? Bo ja nie mieszkam w Zielonej Górze :(

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: tonga »

"""
o bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje! A Wy zamawialiście online czy stacjonarnie ? Bo ja nie mieszkam w Zielonej Górze :(
[/quote]


ja kupowałam online :) nic się nie martw, bardzo sprawnie realizują wszystkie zamówienia więc nie musisz czekać nie wiadomo jak długo. Tu akurat miejsce zamieszkania nie ma większego znaczenia :)
"""

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: matea »

dzięki raz jeszcze za pomoc :) zamówienie już złożone, teraz cierpliwie czekam na dostawę :)

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: synia »

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w różnego rodzaju meble, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj ordesign/pl/c/fotele,25 . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o fotele, regały czy też różnego rodzaju sofy. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i znaleźć tam rozwiązania idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić sklep internetowy, w którym znajdziecie biurko do pokoju dziecka oraz wiele innych mebli oraz akcesoriów w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: grażynka011 »

Według mnie najlepiej jest jednak zdecydować się na conwork/pl/ . Tutaj możecie kupić porządne biurka regulowane, które na pewno przypadną wam do gustu. Są bardzo solidnie wykonane, do tego zapewniają duży komfort

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dom meblowy Burzyńskich

Post autor: milka »

Ja bardzo lubię salony Agata Meble. Nie bez powodu cieszą się dobrą opinia - rp/pl/handel/art18894461-skad-sie-biora-dobre-opinie-o-salonach-agata My mamy prawie wszystkie meble z tego salonu i jesteśmy zadowoleni z ich jakości i nowoczesności.

ODPOWIEDZ