piotrblaszka
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 16, 2020 12:31 pm

Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: piotrblaszka »

"""Cześć!

Czy warto wybrać firmę, która wykona wykończenie pod klucz dla nowego mieszkania? Czy takie działania nie są robione na szybko i byle tylko zrobić? Czy lepiej wynająć specjalistę osobnego specjalizującego się w łazience, układaniu płytek, a innych do wykończenia ścian, schodów i tak dalej.. Słyszałem dużo dobrych opinii na temat fachowców od wykończenia pod klucz i chcę to sprawdzić :)
"""

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: matys »

I tak, i nie. Z jednej strony wydawałoby się, że mamy spokój, a z drugiej, nie urządzamy, jak chcemy i nie mamy pewności, czy zastosowane materiały są dobrej jakości. Czasem balustrady szklane czy płytki lata wytrzymają, ale czasem to jest niestety, ale gra niewarta świeczki, jak to się mówi. Także wiecie, no naprawdę różnie to jest.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: marina »

Moim zdaniem warto, nie musisz się martwić o coś co nie zostanie wykonane. Taka firma wykona wszystko do końca. Moi znajomi przed świętami wynajmowali firmę która wykonuje kompleksowe remonty domów home-finish24/pl/ , byłam u nich po zakończeniu i jestem pod wrażeniem jak wszystko zrobili super. Sama zastanawiam się teraz nad remontem mojego mieszkania :)

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: bajobaj »

Doświadczenie wielu ludzi nauczyło mnie, że trzeba pytać, czym jest to wykończenie pod klucz, bo prawda jest taka, że nie wszyscy uważają tak samo, a to nie jest przepisami prawnymi uregulowane. A na pewno tak jest przy stanie deweloperskim. Jeden powie, że coś takiego klink/pl/plytki-ceramiczne/drewnopodobne/ kładzie, a inny zostawi tylko tynk na ścianie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: tonga »

pewnie, ze warto! ja sama zamierzam skorzystać z pomocy takiej firmy, może ktoś z Was ma namiar na kogoś ze Szczecina ? będę wdzięczna za pomoc :)

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: hadzik »

"""
pewnie, ze warto! ja sama zamierzam skorzystać z pomocy takiej firmy, może ktoś z Was ma namiar na kogoś ze Szczecina ? będę wdzięczna za pomoc :)
[/quote]


W Szczecinie polecam NMSzczecin, tu możesz sobie zobaczyć ich pełną ofertę projekt.nmszczecin/pl/, Ja szczerze polecam z pozycji klienta :) działają bardzo sprawnie i co ważniejsze efektywnie. Tworzą mieszkania pod klucz, reagują na sugestie klienta, znają się na aranżacji i projektowaniu., Ceny ich usług nie są wygórowane a serio dostajesz mieszkanie jak z katalogu.
"""

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: postzunia »

Jak chcesz kupi lokal czy mieszkanie w stanie deweloperskim to polecam Ci sie zainteresowac ofertą jaką przedstawia strona mieszkania.inter-bud/pl/lokale-komercyjne-inter-bud Znajdziesz tutaj naprawdę ciekawe oraz korzystne oferty odnośnie mieszkań jak i lokali komercyjnych. Ja prowadzę barber shop z mężem i zastanawiamy się nad tą lokalizacją.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: pośrednik »

Jeśli chodzi o mieszkanie wykończone tz pod klucz, to mnie zainteresowała ofertą biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem, dobrymi opiniami i zawsze na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie klienta. Biuro ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Warto sprawdzić ich propozycje - na stronie znajdują się dane kontaktowe.

Bajeczna
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:37 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: Bajeczna »

W dzisiejszych czasach wielu ludzi korzysta z firm wykończeniowych,każdy z nas pracuje i nie każdy zna się na budowlance czy wykończeniówce.Takie firmy działają sprawnie,szybko zrobią wszystko według naszych wskazań,jednak warto pamiętać,że cenią się niesamowicie. Jeśli okaże się,że jednak zabrakło funduszy na dokończenie remontu,warto zwrócić się o pomoc do osoby prywatnej,dysponującej sporą gotówkę udziele-pozyczki/pl/udziele-prywatnej-pozyczki-bez-wkladu-wlasnego/

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: zuzula12 »

Jeśli sami remontujecie mieszkanie to zerknijcie sobie na oferty salonu płytek na granatowe plytki tutaj jest bardzo duży wybór płytek od największych i znanych producentów. Sprawdźcie.

ODPOWIEDZ