Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: Kuleszówka »

Nie tylko garnki trzeba wymieniać. Meble i wszystkie urządzenia w kuchni też się zużywają i wychodzą z mody. Wystarczy popatrzeć na nowe projekty kuchni, żeby zrozumieć jak bardzo zmienia się wystrój i funkcjonalność kuchni. Ile razy trzeba zanurkować na koniec dolnej półki stojącej w kącie szafki kuchennej, żeby zrozumieć, że zamiast trudno dostępnych półek mogą być szuflady. O urządzaniu nowoczesnej kuchni pisze autor artykułu twojdom24/pl/funkcjonalna-i-przytulna-kuchnia-projektant-wnetrz-z-krakowa-radzi/

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o zakup sprzętów do nowej kuchni to Electrolux ma w swojej ofercie piekarnik i lodówkę w kolorystyce Black Matt. Pięknie się prezentuje i idealnie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: AsiaS »

Świetnym rozwiązaniem do domu będą prowadnice, które możecie znaleźć na ekorex/pl/prowadnice-blum-movento. Skutecznie ułatwią korzystanie z szafek czy innego typu mebli.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Dobrze wyposażona kuchnia to według mnie podstawa w domu, dlatego jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu to polecam Wam przybory kuchenne sklep internetowy . Zakupy w sieci są bardzo wygodne i pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: AleksandraP »

W nowej kuchni warto pomyśleć oczywiście o meblach. Jeśli Wasze wnętrze jest nietypowe to polecam meble na wymiar, dzięki którym idealnie zagospodarujemy przestrzeń w domu. U nas skorzystaliśmy z usług firmy smolis-meble/pl/meble-kuchenne-sycow/, która profesjonalnie zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: czoko752 »

To świetnie, że zależy Ci na tym, aby Twoja kuchnia została odpowiednio urządzona. Te produkty: comitor/pl/ mogą Ci się przydać. W ofercie firmy znajdziesz wiele, naprawdę przydatnych urządzeń.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: majsterka »

Najbardziej sprawdzają mi się zakupy w Carrefourze, nie lubię przepłacać, a jak robiłam rozeznanie to za podstawy takie jak mleko, mąka, masło, środki czystości tam płacę najmniej.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: sokol »

Warto także wiedzieć, do kogo się zgłosić w razie awarii sprzętu AGD w naszym domu. W moim przypadku ostatnio był to PERFEKT - serwis i naprawa urządzeń AGD Wrocław i okolice: serwisagd.wroclaw/pl/ . Koniecznie zapiszcie sobie namiary na tę firmę. Ja byłam bardzo zadowolona.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: grażynka011 »

Warto również postawić na dobre środki czystości. Ja regularnie zakupy robię w sklepinco/pl/ , wybór jest bardzo duży i przede wszystkim środki czystości wyróżniają się wysoką skutecznością także warto na nie postawić

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: Dżonko »

Kuchnia nowa to i sprzęt może nowy? Tutaj https://vobis.pl/poradniki/na-co-zwraca ... e-czajnika możecie poczytać o czajnikach eklektycznych i o tym, czym kierować się przy zakupie. Znajdziecie tam konkretne rady, które warto wykorzystać przy zakupie. W końcu każdemu zależy żeby mieć dobry sprzęt w domu i na lata.

ODPOWIEDZ