majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Pralka elektrolux

Post autor: majsterka »

Co myślicie o pralkach electrolux? Muszę kupić coś nowego, mają ciekawą serię perfect care i jest tam jeden model z opcją steam care. Ta para ma wygładzać zagniecenia, fajnie by było jakby było mniej prasowania

Awatar użytkownika
SOLIDOR
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:40 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: SOLIDOR »

Nic na ten moment nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś inny Ci pomoże?
Nie wszystko jest tym, na co wygląda, a ludzie nie zawsze są tymi, za których się podają.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: karol3222 »

Ja miałem pecha bo zepsuła mi się pralka. Musiałem bardzo szybko skorzystać z usterka/pl/serwis-agd/lublin/naprawa-pralek . Z tej firmy naprawdę warto teraz skorzystać.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pralka elektrolux

Post autor: zuzula12 »

Pralki, odkurzacze, lodówki piekarniki i wiele innych sprzętów domowych znajdziecie na maxi-media/pl to internetowy sklep ze sprzętem AGD. Ich misją jest pomoc Klientom w urządzaniu mieszkania lub domu w sprzęty AGD w okazyjnych cenach. Zapoznajcie sie z całą ich ofertą.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: milka »

Jeśli szukasz firmy zajmującej się naprawą sprzętu AGD to polecam zgłosić sie do ecoserwisagd/pl/serwis-i-naprawa-agd-koscierzyna/ Sama korzystałam niedawno z ich usług i jestem zadowolona. Nie widzę sensu w kupowaniu co chwilę nowego AGD skoro można naprawić. Widze po swojej pralce, że naprawa to nie wyrzucanie kasy w błoto tylko oszczedność.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: erica »

A od sprzętów agd znacie jakiś specjalistów, którzy zajmują się naprawą? Poszukuję kogoś sprawdzonego dla siebie, kto zajmie się moja pralką. Słyszałam, że warto się zgłosić do firmy agd-konopacka/pl/ - ponoć jest to dobry serwis agd - czy wiecie coś na ten temat? Czy to prawda, że sprawnie zajmują się naprawą etc.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: bajobaj »

W sumie dla mnie to jest problem kupować takie rzeczy, bo raz, że się nie znam, dwa że po prostu nie mam zwykle finansowania. Dlatego można powiedzieć, że doradca kredytowy Bytom bytomopen/pl/ będzie mi potrzebny no i fachowiec w sklepie. Taka mieszanka pozwoli mi przede wszystkim dowiedzieć się, co tak naprawdę warto kupować.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pralka elektrolux

Post autor: Dżonko »

Planując pranie i suszenie z głową, możemy zaoszczędzić wiele czasu i energii - https://www.miastopoznaj.pl/artykul-spo ... fektywnosc . Organizując harmonogram prania, unikamy gromadzenia się zbyt dużej ilości mokrych ubrań. Poznając funkcje pralki, możemy dopasować cykle prania do potrzeb konkretnych partii ubrań. Nie zapominajmy także o wyborze odpowiednich detergentów, by zachować ubrania w doskonałym stanie. Dzięki temu podejściu pranie i suszenie stają się nie tylko łatwiejsze, ale także bardziej efektywne.

ODPOWIEDZ