dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: dolores »

Najlepiej zapisać pieska na wojtkowszkolenia/pl oni naprawdę bardzo dobrze ogarniają wszystkie zachowania piesków, bardzo dobrze im to idzie tak naprawdę. Ja mojego kundelka własnie tam zapisałam i wszystko było ok.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: matys »

To my jesteśmy dla dziecka, a nie zabawka, zwierzę. Ja tak nie podchodzę. P.S. Podajecie cbd dla kota cannabilove/pl/produkt/olejek-cbd-dla-kota/ ?

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: Mniejsza1999 »

"Jesteś opiekunem zwierzaka?

Jeśli tak, to z pewnością wiesz, że opieka profesjonalnego weterynarza, to bardzo ważna sprawa.

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego gabinetu weterynarii, to koniecznie zobacz ofertę Alphavet!

Pracuja tam bardzo doświadczeni lekarze :)

Zobacz sam ofertę na alphavet/pl/
"

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: erica »

Nie ma nic lepszego jak piesek dla dziecka- to fakt. Ale też trzeba zwrócić uwagę na to, czy zwierzak nie będzie uczulał. Dlatego warto poczytać sobie artykuł drpetcare/pl/psiaktywnarodzina/dziecko-i-pies.-eksperci-radza/alergia-na-alergeny-zwierzat-domowych/ z którego możecie właśnie dowiedzieć się co nieco o alergiach, a także która rasa dla alergika będzie najlepsza.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pies dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Na stronie 24zabawki/pl/sezon-na-przeziebienie-jak-ochronic-swoje-dziecko/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł dotyczący ochrony dziecka podczas trwającego sezonu na przeziębienia. Na stronie znajdziecie równiez informacje na tematem szumiących zabawek, które w przypadku moich dzieci sprawdzają się bardzo dobrze.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: bonyard »

Pies będzie dla całej rodziny, stanie się on jej członkiem. Rozważcie też dobrze wybór rasy, będzie miała ona później wpływ na sposób pielęgnacji. Np. w przypadku psów bezwłosych często w zimnych okresach stosuje się takie dodatkowe ubranka e-motionfilms/pl/kiedy-warto-wybrac-ubranko-dla-psa/ . Jest to dodatkowy koszt więc trzeba to brać pod uwagę

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pies dla dziecka

Post autor: mojra »

Zakup psa dla dziecka, to kiepski pomysł. Pies to odpowiedzialność. A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to polecam wam portal hiperzwierzak/pl/ na którym nie brakuje przydatnych artykułów i porad.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pies dla dziecka

Post autor: grażynka011 »

Posiadając psa trzeba też pamiętać o jego rejestracji, dlatego śmiało mogę polecić wam worldpetnet/com . Tutaj cały ten proces odbywa się bardzo szybko i sprawnie, więc warto tutaj zajrzeć

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Pies dla dziecka

Post autor: mojra »

Zdecydowanie https://www.vet4pet.pl/ jest odpowiednim miejscem , gdzie ostatnio oddaliśmy naszego kociaka. Na miejscu, zwierzak mógł liczyć na pełne leczenie, zabiegi chirurgiczne czy nawet czipowanie na którym w tym wypadku niezmiernie nam zależało.

ODPOWIEDZ