RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Budowanie i projektowanie

Post autor: RobertOsm »

Czy ktoś obecnie planuje budowę budynku biurowego, czy hali przemysłowej? Jeśli tak to zdecydowanie mogę zachęcić do zapoznania się z ofertą building4you/pl/. Kompleksowo zajmują się całym procesem budowlanym związanym z realizacją projektów.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: bebefa »

W sumie z tym projektowaniem to ja wam powiem, że nie mam problemu. Gorzej z budowaniem, ale to mam nadzieję, że ten mgprojekt/com/pl/ambitny-2 rysunek nie będzie problematyczny. Ba, mi bardzo zależy na tym, żeby jednak sobie to wszystko szybko i ładnie ogarnąć.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: evie »

jaka hala magazynowa bedzie lepsza? murowana czy stalowa? gaj-stal/com/hala-stalowa-czy-murowana.html ma ktos z was doswiadczenie w tym zakresie? rozwazam i jedno i drugie

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: Luza »

Czasami lepiej kupić działkę z budynkiem, bo taka jest znacznie tańsza. Wystarczy tylko wyburzyć dom i można postawić coś nowego. Profesjonalnymi wyburzeniami zajmuje się firma pg-wyburzenia/pl/ . Mają na koncie wiele takich realizacji. Wiadomo, że takie prace musi wykonać fachowa firma, żeby nikomu nic się nie stało w trakcie robót.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiasz się nad wymianą rodzaju ogrzewania? Polecam Wam frezowanie pod ogrzewanie podłogowe , ogrzewanie podłogowe wydaje się dobrym rozwiązaniem. Jest tańsze i efektywniejsze od grzejnika. Sam proces montażu jest bardzo szybki, przeszedł sprawnie bez żadnych komplikacji. Polecam.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: synia »

A wiecie jak wygląda budowa komina przemysłowego? Jeśli nie, to myślę, że warto podejść do tematu bardzo profesjonalnie, aby wszystko przebiegło prawidłowo. Trzeba bowiem podjąć właściwą decyzję. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, aby dobrze przygotować się do tego typu inwestycji. Należy zawsze stawiać na jakość. W dzisiejszych czasach jest to podstawa.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: milena49 »

W przypadku takich budynków idealnie sprawdza się budownictwo modułowe. Masz na rynku firmę MJ Project, która stawia takie budynku. Koszt tej kilka razy niższy niż takich w tradycyjnej technologii. No i powstają bardzo szybko, bo składane są z gotowych komponentów. Fajnie wyglądają i są funkcjonalne także warto rzucić okiem.

gwarka
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:37 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: gwarka »

"Najlepiej szukać firmy,która nie tylko wykona projekt, ale też według niego postawi nasz wymarzony dom.Taką firmą jest skandhouse/pl/

Na ich stronie możemy przyjrzeć się dokładnie kilku nowoczesnym projektom domów szkieletowych,stawianych z najlepszego drewna w krótkim czasie. Są to domy nowoczesne,solidne,energooszczędne, budowane w nowoczesnej technologii Steico.
"

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: NataliaZ4 »

Polecam efektywniej/pl/certyfikaty-swiadectwa-energetyczne/, gdzie wykonują certyfikaty energetyczne dla budynków, a także opracowują charakterystykę energetyczną przydatną przy ubieganiu się o pozwolenie na budowę.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: czoko752 »

Jesteśmy na etapie budowy domu i jeszcze wiele różnych decyzji przed nami, ale nie ukrywam, że sporo ułatwia nam internet. Głównie poradami, które można w nim znaleźć. Jeśli miałabym polecić jakąś stronę, to na pewno obudowie/com/ . Oferują wiele przydatnych informacji i łatwiej z takimi informacjami podejmować decyzje.

ODPOWIEDZ