bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: bebefa »

A co, szukacie pomysłu na to, co robić i jak spędzać czas? To ja Wam podpowiem, że warto taki equishop/com/pl/23-kask-jezdziecki-kask-do-jazdy-konnej kask na głowę założyć i dosiąść konia. Nie ma w moim przekonaniu niczego lepszego, jak pełen galop. Po prostu, wtedy człowiek czuje się taki wolny i bezpieczny. To jest warte waszej uwagi, pamiętajcie o tym.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Hobby macie?

Post autor: paździoch »

U nas cała rodzina uwielbia jazdę konną i jest to dla nas główny temat rozmów. ;) A takie akcesoria jeździeckie wszyscy zamawiamy ze4 sklepu cavalleriatoscana/pl/ bo jest to świetna marka.

anya
Posty: 137
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: anya »

Ja właśnie też bardzo lubię jeździć rowerem, ale niestety mój sprzęt ma awarię. Znalazłam jednak serwis wygodnyrower/pl/serwis/mobilny-serwis-rowerowy-u-klienta/ i może oni rozprawią się z usterką. Przynajmniej mam taką nadzieję. Z tego co słyszałam jest to bardzo dobra firma, także powinno wszystko pójść sprawnie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: firanka »

Lubię kino i teatr. Ale z okazji sytuacji jaką mamy obecnie to wiele ciekawych produkcji śledzę online. No i właśnie kilka dni temu trafiłam na festiwal kultury narodowej który zaczął się 22 lutego i potrwa do 28 lutego fkn.tvp/pl/ . Kilka filmów już obejrzałam ale z pewnością na każdy kolejny wieczór też coś chętnie sobie obejrzę.

RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Re: Hobby macie?

Post autor: RobertOsm »

A czy ktoś z Was interesuje się off-roadem? Bo jeśli tak i macie samochód terenowy to pamiętajcie, że warto wyposażyć się w odpowiednią wyciągarkę elektryczną, którą możecie znaleźć na terenowiec/pl/pl/482-wyciagarki-elektryczne-230v :)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: bonyard »

Teraz jest właśnie bardzo dobry okres na robienie zakupów a zwłaszcza na sprawdzanie ofert online. Zaczynają się wyprzedaże i można dostać produkty o wiele taniej. Mi udało się już zamówić kilka książek na taniaksiazka/pl/napisz-i-spal-sharon-jones-p-1487500.html które normalnie bywają dość drogie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: tonga »

Pewnie! Moim największym hobby jest na pewno nauka języków obcych :) znam już angielski i rosyjski a w najbliższym czasie zamierzam zapisać się jeszcze dodatkowo na kurs języka niemieckiego. przejrzałam już kilka ofert różnych szkół językowych i najbardziej spodobała mi się ta ze szkoły Structura z Katowic structura/pl/. Plus za możliwość nauki zarówno stacjonarnie jak i online ( preferuję tą drugą opcję). Oferta jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb ucznia, zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hobby macie?

Post autor: zuzula12 »

"Moim największym hobby jest sport, regularnie staram sie ćwiczyć aby dbać o zdrowie.



galago/pl/opakowania-bio/
"

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Hobby macie?

Post autor: wloczykijka »

Do mojego hobby zalicza się przede wszystkim strzelectwo, dlatego też niedawno postanowiłem kupić doskonałą broń gładkolufową w https://racegun.pl/pl/c/Strzelby-gladkolufowe/19 . Bardzo się cieszę z wyboru, ponieważ strzelba okazała się bardzo solidna i przede wszystkim teraz mogę o wiele bardziej poszerzać swoje umiejętności związane ze strzelectwem
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Hobby macie?

Post autor: Bigi12 »

Ja uwielbiam ćwiczyć i wcale nie trzeba posiadać specjalistyczny sprzęt bo wystarczą na przykład marbo-sport/pl/product-pol-27119-Hantla-kettlebell-zeliwna-KZG-8-kg-HMS.html oraz regularne ćwiczenia. Naprawdę na takich hantlach oraz kilku podstawowych ćwiczeniach można zbudować kondycję i masę. Przekonaj się i zamów kilka podstawowych sprzętów do ćwiczeń.

ODPOWIEDZ