grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: grażynka011 »

Dobrym pomysłem na biznes jest również inwestycja. Platforma XTB posiada naprawdę sporo możliwości

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysl na biznes

Post autor: zuzula12 »

"Chyba nie łatwo prowadzi się biznes związany z przemysłem. To Kosztowne i niełatwe zadanie.



____________________________________

przenośnik łańcuchowy
"

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: emiliakozak »

A może coś związanego z wózkami widłowymi? Obszarów działalności jest sporo, najważniejsze jednak aby zawsze bezpieczeństwo było na najwyższym poziomie. Na pewno ważny jest sklep.manitou/pl/24-uklad-napedowy-zawieszenie]układ elektryczny wózka widłowego , który zawsze musi być sprawny. Schemat układu elektrycznego wózka jezdniowego znaleźć można w Dokumentacji Techniczno- Ruchowej urządzenia, a jej brak będzie wiązał się z karami finansowymi.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: bajobaj »

Dziś liczą się niestandardowe rozwiązania i pomysły, albo znalezienie odpowiednio zainteresowanego rynku. Na stronie bif24/pl/biznes/jak-firma-z-gubina-odnosi-sukcesy-za-granica/ dowiecie się, że polska firma i to z małego Gubina świetnie sobie radzi w kowalstwie artystycznym. A wszystko dlatego, że skierowała się tam, gdzie brak takich firm. Może się dzięki nim zainspirujecie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: czoko752 »

Wiecie, w jaki sposób powinna wyglądać polityka cenowa firmy ? Nie ukrywam, że interesuje się tym tematem, bo przejmuję biznes i chcę wiedzieć wszystko to, co jest niezbędne do właściwego prowadzenia firmy. Korzystajcie, sprawdzajcie, a na pewno też będziecie wiedzieli, w jaki sposób wszystko w firmie zorganizować.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: Bakeneko »

Od jakiegoś czasu używam w swoim biznesie doskonałego systemu cashdirector/com/ i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona. Jest to super program finansowy, pomaga w planowaniu dziennych płatności oraz w fakturowaniu.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: morowiec »

Zajmując się zakładem mięsnym bardzo ważne jest również by wykonywać dezynfekcję. Od siebie mogę polecić wam protect24h/pl/dla-firm/zaklady-przetworstwa-miesnego-i-rybnego/ , moim zdaniem jest to jedna z najlepszych firm

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: firanka »

Miałam kilka pomysłów na biznes i ostatecznie postanowiłam otworzyć gabinet medycyny estetycznej, bo w moim mieście jest ich dosłownie kilka. A kobiety przecież chcą wyglądać atrakcyjnie, a ja mogę im to teraz zagwarantować. Większość z nas ma kilka kg za dużo, także sporą popularnością cieszą się zabiegi urządzeniem do wyszczuplania lightderm/pl/infrared-rf-vacuum-roller-slimming-machine-vs-iii-pro/. Po kilku zabiegach naprawdę można zmienić ciało nie do poznania.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: milka »

Jeśli szukasz pomysłów na jesienne zdjęcia to polecam zajrzeć na kopalniawiedzy/pl/zdjecia-jesien,34394,1 Znajdziesz tam sporo ciekawych zdjęć jesiennych i nie tylko. Sama ostatnio robię sporo zdjęć i ładniejsze wybieram do swojego portfolio. Może zajmę się fotografią na poważnie.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Pomysl na biznes

Post autor: morowiec »

W przemyśle powszechne są sprężarki śrubowe, tłokowe, membranowe, łopatkowe i spiralne. Każda z nich działa na innej zasadzie i sprawdza się w innych sytuacjach. Dowiedz się tutaj kierunekpompy/pl/artykul,87888,kompresor-srubowy-czy-tlokowy-ktory-wybrac.html, który z najpopularniejszych modeli kompresorów będzie najlepszy dla Twojej firmy.

ODPOWIEDZ