Awatar użytkownika
sonixen
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:36 pm

Lakierowanie samochodu

Post autor: sonixen »

Przy posiadaniu samochodu warto zadbać o jego prawidłową pielęgnację. Do tego zdecydowanie polecam tą stronkę auto-lakiernik/pl/ . Jest to profesjonalna firma, która zajmie się porządnie waszym autem. Będziecie zachwyceni! Sam korzystałem z ich usług i nie zawiodłem się.
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.

Joahim
Posty: 9
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:53 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Joahim »

Samemu to rzeczywiscie moze byc slabo.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: wesołek »

Tak to już jest, że nie wszystko potrafimy zrobić samemu w samochodzie, ale na szczęście są formy które dość szybko i sprawnie zajmą się niektórymi aspektami. Dlatego tez jak okazało się, że dobrze by było zająć się reflektorami to zdecydowałam się na firmę Auto Gamma xenon24.eu/ Jest to firma, która zajmuje się takimi rzeczami i to nawet za nie duże pieniądze

Awatar użytkownika
CrazyHair
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:15 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: CrazyHair »

Poszukam na ten temat jeszcze w internecie. Dam znac później.
W poezji kłamstwa mają przypudrowane noski.

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: Pono »

Lakierowanie karoserii w całości powinno odbywać się już w profesjonalnej komorze lakierniczej przeznaczonej do malowania konstrukcji stalowych Śląsk czy w innym regionie, żeby nie podnosić kosztów transportu.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: mrozek »

Po takim lakierowaniu odpowiednia pielęgnacja jest bardzo ważna. Jednym z produktów, które warto zakupić jest quick detailer. Ten i wiele innych kosmetyków samochodowych znajdziecie w sklepie internetowym Gloss Factory: glossfactory/pl/quick-detailery/prostaff-cc-water-gold-car-coating-spray-quick-detailer-z-dodatkiem-kwarcu-480-ml .

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: sokol »

Zostawiam tutaj informacje o firmie Auto-Serwis Piotr Wacholc z Kretomina: autowacholc/pl/firma/. Firma ta jest profesjonalnym warsztatem blacharsko-lakierniczym. Na pewno będziecie z nich zadowoleni.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: mojra »

Myśleliście o tym, aby skorzystać z usług lakierni proszkowej? Poczytajcie sobie o tej technice, ma ona ogromne grono zwolenników. Jak coś, to mam namiar na gelp/pl Zdecydowanie najlepsza lakiernia, z jaką miałem okazję współpracowac.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: bajobaj »

Lakierowanie samochodu to ogromny koszt, tym bardziej jeśli potrzebne jest również gięcie i cięcie blach. Blacharz również nie pracuje za darmo. Dlatego moim zdaniem warto kierować się do specjalistów. A małe usterki, tak zwane odpryski, albo obcierki, możecie czymś takim jak farba w sprayu zamalować. To naprawdę działa.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: mrozek »

A jak dbacie o swoje auto? Jakich kosmetyków i akcesoriów używacie do pielęgnacji? Widziałam, że duży wybór różnych profesjonalnych kosmetyków samochodowych i innych akcesoriów można znaleźć tutaj: shiningcar/pl/niewidzialne-wycieraczki/servfaces-vitro-hydro-glass-coating-powloka-hydrofobowa-do-szyb-50ml . Co o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ