Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: Soki »

Zastanawiasz się nad wyborem kostki brukowej do ogrodu? Według mnie zdecydowanie dobrym pomysłem będzie wybór tej kostki płukanej https://www.jadar.pl/19-faq/63-kostka-plukana.html . Sam skorzystałem właśnie z ich oferty i muszę Ci powiedzieć, że było warto! Prezentuje się ona naprawdę świetnie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: postzunia »

Wszystko zależy opd tego w jakim stylu prowadzisz ogród, lub jak masz wykonczony dom przy ogrodzie, wiele zależy od koloru więc jak nie chcesz popełnić Faux Pas to polecam zainteresować sie stroną bruk-bet/pl/warto-wiedziec/kolory-kostki-brukowej-jaki-wybrac-i-czym-sie-kierowac Gdzie znajdziesz ciekawe wskazówki na wykończenia kostką brukową

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że wszystko zależy od stylu jaki chcecie tam mieć. Są różne możliwości np. układanie wzorów czy zastosowanie kolorowej kostki. Najważniejsze jednak jest precyzyjne układanie kostki brukowej. Kraków to miejsce, gdzie swoje usługi wykonuje firma Stone. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie w decyzji, gdyż są specjalistami i mają sporą wiedzę i doświadczenie w tym temacie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: Monika »

A jeśli chodzi o taras, to lepsza będzie Waszym zdaniem taka właśnie kostka brukowa, czy może trwałe i solidne płyty betonowe od firmy fabrykatarasow/pl/? Co jest Waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: anik2 »

Szukając kostki do ogrodu przeglądałam różne oferty, lubię mieć wybór zanim podejmę konkretne decyzje. Ostatecznie wybrałam od Jońca kostkę łupaną, nawet w kolorach mają ciekawy wybór. Można wybrać jeden lub łączyć różne ze sobą. To już jak kto woli. Na takie obejścia, placyki czy alejki materiał idealny. Na tle zieleni ładnie się wyróżnia.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: czoko752 »

Do ogrodu kostka brukowa to dobra opcja, można też położyć kamienne płyty. A tutaj gardenspace/pl/meble-ogrodowe-z-tworzywa-sztucznego macie ofertę na fajne meble ogrodowe nowoczesne, stylowe, dla każdego się tam coś znajdzie. Zapoznajcie się z ofertą.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Jaka kostka brukowa do ogrodu?

Post autor: destruction »

W ogrodzie jest mnóstwo rodzajów kostki, które można zastosować. Świetnym przykładem są palisady betonowe, które mogą posłużyć jako otoczenie danego miejsca, u nas było to otoczenie obszaru w którym mamy drzewka wypełnione kamieniami, co w całości tworzy donice. Na https://kostbet.pl/projekty/ zamówiliśmy projekt ogrodzenia, przy okazji doradzono nam użycie palisad w taki sposób i naprawdę ogród wygląda nowocześnie.

ODPOWIEDZ