deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Okna

Post autor: deborah »

W jakim sklepie polecacie kupić solidne okna Wieliczka?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Okna

Post autor: bonyard »

Zależy skąd jesteście, ale jeśli wielkopolska to polecam okna drewniane poznań od okna-bramy/com/oferta-dla-domu/okna/drewniane/ . Znaleźć tutaj można okna o różnych profilach, ale z bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Dostępne są różne warianty kolorystyczne

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Okna

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem rolety, plisów lub żaluzji, to zdecydowanie polecam Wam ofertę na stronie asmar/pl . Sam niedawno z niej skorzystałem, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Co Wy sądzicie o cenach na stronie?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Okna

Post autor: papilotka »

Ja też jestem całym serduchem za roletami. Niedługo będziemy właśnie coś wybierać do naszego domu, już nawet znalazłam fajną firmę rolety-markizy-poznan/pl/rolety-materialowe/ Rolety to elegancki i praktyczny sposób zasłaniania okien. Głowna funkcja to wiadomo, ochrona przed słońcem, ale fajnie sie też sprawdzają jako element dekoracyjny wystroju mieszkania.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Okna

Post autor: grażynka011 »

Jestem pewna, że najlepiej sprawdzi się u was roleta przeciwsłoneczna . W e-markizy jest dosyć duży wybór, więc bez problemu znajdziecie dla siebie bardzo ładną i solidną roletę w atrakcyjnej cenie.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Okna

Post autor: anik2 »

Jak chcesz kupić okna, zamontować i mieć spokój na lata to zamów sobie w firmie Drutex. U nich masz nie tylko różnorodny wybór, ale możesz spać spokojnie i nie martwić się, że będą problemy. Naprawdę pilnują tej jakości.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Okna

Post autor: sokol »

Polecam zajrzeć do firmy Medrus jeśli chodzi o okna pcv. Firma ta dysponuje bardzo dużym wyborem okien PCV oraz okien aluminiowych. Oferują też takie usługi jak regulacja okien Warszawa: medrus/pl/serwis-okien/ . U nich zamówicie także różnego rodzaju rolety, moskitiery czy parapety - a nawet drzwi. Kompleksowe usługi w jednym miejscu.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Okna

Post autor: czoko752 »

Wybierając okna ja zwracałem też uwagę na to czy są energooszczędne. POwiniście się też zastanowić czy nie wziąć ich z montażem razem, tutaj okna-internorm/pl/dlaczego-warto/montaz macie napisane dlaczego to takie ważne jest.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Okna

Post autor: Bigi12 »

Jak potrzebne są okna dachowe trzyszybowe to musisz stawiać na jakość i niezawodność a tą masz dzięki ofercie sklepu VELShop. Przekonaj się o ich dużym wyborze i atrakcyjnych cenach. W jednym miejscu masz dostęp do najlepszych producentów i nie tylko od okien ale także markiz, świetlików, włazów czy rolet okiennych.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Okna

Post autor: bebefa »

Biorąc się za zakup okien, dodatkowo powiedziałabym, żebyście pomyśleli o tym, jakie macie wyposażenie okienne wokół tego wszystkiego. W końcu chodzi o to, żeby to się całe dobrze prezentowało. Moim zdaniem dobrym planem będą nowoczesne rolety dzień i noc , bo to jest spoko możliwość. Nie mówię, nie jedyna, ale mi się ogólnie podoba.

ODPOWIEDZ