Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Projektant ogrodu

Post autor: wloczykijka »

Hej, szukam dobrego i sprawdzonego projektanta ogrodu. Znacie się na tym i możecie kogoś polecić? Z tego co wczoraj widziałem w internecie to w oczy rzuciła mi się ta strona http://gardenwizja.pl/wizualizacje-3d/ . Można na niej zobaczyć jak mniej więcej wyglądać będzie taki ogród. Co o tym myślicie? Z tego co widzę to prezentują się one naprawdę dobrze. Dajcie znać co wiecie na ten temat, z góry dzięki.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: burza »

Mnie się bardzo podobają pomysły do ogrodu od Maja Popławska. Można o nich poczytać w jej książkach. Można zakupić na taniaksiazka/pl/autor/maja-popielarska . Świetne pomysły ciekawe rozwiązania i porady z których warto skorzystać.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Monika »

A co powiecie na samodzielna aranżację ogrodu? Może Wam w tym pomóc kurs z dekoracji przestrzeni on-line, którego program możecie sobie zobaczyć na stronie internetowej szkolenia-kargroup.eu/kurs-dekoracja-przestrzeni-online/. Moim zdaniem jest bardzo ciekawy. Co więcej, po takim kursie otrzymacie nawet specjalny certyfikat, więc wydaje mi się, że warto wziąć w nim udział :)

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: erica »

Ja nie musiałam zamawiać projektanta do ogrodu. Mój mąż wszystkim się zajął na złoty medal. Co prawda zainwestował sporo, bo kupił tutaj stiga/pl/sklep/pielegnacja-drzew specjalne sprzęty do ogrodu. W innym sklepie wszelakie roślinności, ale mój ogród wygląd jak cud na ziemi, mały raj :).

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: Kasieńka »

Ja lubię sama wymyślać aranżacje zarówno wnętrz jak i zaprojektować ogród. Często czerpię inspiracje ze stron internetowych. Ostatnio bardzo spodobały mi się otoczaki granitowe -artgranit/pl/otoczaki/, na tej stronie znalazłam świetne kamienie ozdobne. Myślę, że doskonale by się nadawały do ozdobienia alejki

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Projektant ogrodu

Post autor: mrozek »

Mi pomoc projektanta była zbędna :) Sama lubię projektować i aranżować więc mój ogród stworzyłam sama. Postawiłam na wiele atrakcyjnych dodatków, takich jak na przykład donice z betonu. Jedną z nich jest donica betonowa prostokątna: ogrodolandia/pl/donica-betonowa-prostokatna-120x40x60cm .

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: milka »

Mi szkoda pieniędzy na projektanta ogrodu... Wolę wszystko sama zaprojektować i zrobić. Jeśli czegoś nie wiem zawsze mogę poradzić się mamy, która z zawodu jest ogrodnikiem. Obecnie szukamy basenu do ogrodu i drabinki do niego - taniomania/pl/t/drabinka-do-basenu Zależy nam na dużym basenie stelażowym, który posłuży nam przez kilka sezonów.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: postzunia »

Jeżeli chodzi o projektowanie ogrodu to mi sie jakiś czas tam zaczeło marzyć dmuchane jacuzzi ogrodowe takie jak można znaleźć na stronie basenispa/pl Jest to bardzo ciekawy sposób na to aby sie zrelaksować po całym dniu cięzkiej pracy. Na pewno się skusze na przyszły sezon bo ten się już w sumie kończy.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: matys »

Wiele osób idzie w projektanta ogrodów, jak i wnętrz. Ja się nie dziwię, bo jednak chodzi o to, żeby wszystko wyglądało idealnie. Szczególnie jeśli wybiera się jeden z takich mgprojekt/com/pl/doskonaly-2-b domów. One są nie tylko z nazwy doskonałe ;) . Kilka takich już postawiłem.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Projektant ogrodu

Post autor: gierka »

Hejka. Ja także od jakiegoś czasu rozglądam się za dobrym architekt krajobrazu i muszę powiedzieć, że kiepsko mi to idzie. Bo jak udało mi się znaleźć jakiegoś takiego bardziej konkretnego architekta to nie ma on wolnego terminu. I tak w kółko. Już się prawie poddałam, ale na szczęście moja koleżanka podesłała mi namiary na swojego architekta i teraz czekam aż mój ogród będzie piękniał

ODPOWIEDZ