emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie placówki godnej polecenia w zakresie np. opiekuna dla osób starszych to zajrzyjcie na procivitas.edu/pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/opiekun-osoby-starszej/. Oczywiście na koniec otrzymacie świadectwo ukończenia szkoły policealnej oraz państwowy dyplom zawodowy, który pozwoli wam znaleźć bardzo ciekawą pracę we wielu miejscach. Zajęcia są zarówno teoretyczne, ale także spory nacisk kładzie się na praktykę.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli poszukujesz księgarni internetowej gdzie masz możliwość zakupu podręczników szkolnych i nie tylko to odwiedź taniaksiazka/pl/planeta-nowa-podrecznik-oraz-zeszyt-cwiczen-do-geografii-dla-klasy-6-szkoly-podstawowej-feliks-szlajfer-p-1554013.html U nich masz wybór i niskie ceny więc wystarczy znaleźć to czego potrzebujesz aktualnie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: bebefa »

Możecie się ze mnie śmiać, czy ironizować, ale prawdę mówiąc, jestem zdania, że to wszystko, co dziś mamy, te koszty, powinny nas skłaniać do oszczędzania. O ile musimy kupić kosztowną książkę do nauki języka angielskiego czy niemieckiego, tak zeszyty ma dla nas w fajnej cenie biedronka sklepy katowice znajdziecie w sieci.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Szkoła i książki

Post autor: zuzula12 »

Szukałem najkorzystniejszej oferty sklepu internetowego z przybory szkolne dla moich dzieci. Zdecydowałem sie skorzystać z oferty sklepu internetowego, w którym oferowali metodę płatności PayPo. Czy ktoś z Was również z niej korzystał?

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: galaretek »

Jestem właścicielem przedszkola w moim mieście i dbam o bogate wyposażenie mojej placówki, aby dzieciakom sprawić jak największą przyjemność. Zazwyczaj zamawiam je ze strony https://mojebambino.pl/2656/Pojemniki-na-zabawki - ostatnio kupiłem stąd pojemniki na zabawki. Przyznam, że są naprawdę dobrej jakości!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: postzunia »

Na stronie podreczniki-szkolne/pl/bogaty-wybor-podrecznikow-szkolnych/ można poczytać o podręcznikach. Warto się zapoznać i dobrze wybierać. Edukacja powinna być ważna dla każdego z nas.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: Mniejsza1999 »

"Jeśli szukają miejsca, w którym kupisz super tanie zabawki dla dzieci w każdym wieku, sprawdź, czy chcesz sprawdzić ofertę sklepu Zakupowo :)

Ja tam wszystko dla swoich maluchów :)

Mają duży wybór artykułów w atrakcyjnych bardzo duże:)

Sprawdźcie sami tą ciekawą ofertę sklepu Zakupowo :)
"

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: milena49 »

No książki, podręczniki szkolne - to taki must have. Ale kompletując wyprawkę szkolną nie można zapomnieć o innych przydatnych materiałach. Jednym z nim będzie słownik ortograficzny dla dzieci. Na szczęście w księgarniach jak tu eduksiegarnia/pl/slowniki-encyklopedie bez problemu można dostać różnego rodzaju słoniki i encyklopedie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: erica »

A ja odkryłam teraz bardzo fajną stronę nowaera/pl/egzaminosmoklasisty/matematyka na której można znaleźć przydatne informacje na temat przygotowania odpowiedniego do egzaminu ósmoklasity - możecie sobie sprawdzić... Tam znajdziecie przykładowo testy, ale też wiadomości - ile co trwa? Jak podejść do tego bardzo ważnego testu.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Szkoła i książki

Post autor: Bakeneko »

W szkole moich dzieci znacznie częściej sięga się po nowoczesne technologie w celu polepszenia poziomu nauki. Na przykład ostatnio uczą się oni poprzez zabawę w popularną grę :D minecraft w szkole wykorzystywany jest na lekcjach języka polskiego, historii, matematyki czy chemii i fizyki, a więc zakres jest szeroki. Bardzo ciekawy temat !

ODPOWIEDZ