gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: gierka »

Jakiś czas temu miałam samochód w warsztacie samochodowym i po jego powrocie zauważyłam, że reflektor prawy mam pęknięty. Nie wiem co mogę w takim przypadku zrobić lecz wydaje mi się, że będę musiała zakupić nowe te elementy. Na szczęście udało mi się znaleźć te elementy w tym sklepie xenon24.eu/ i to w dodatku w całkiem dobrych cenach. Także dobrze że takie sklepy istnieją

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: burza »

Czasem w warsztacie się tak zdarza że część która jest potrzebna nie można dostać lub z bardzo dużą trudnością. Ale jest jeszcze bardzo ciekawe rozwiązanie można część czasem dosztukować w ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/ iż mają możliwość wycinania w blasze różnych grubości i zastąpić oryginalną część.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: budowlaniecja »

W warsztacie potrzebny jest chociaż jeden wytrzymały na obciążenia regał. Zobaczcie np tą ofertę tu regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Regał metalowy z półka z blachy, który można dopasować do swoich potrzeb. Do każdego regału są dodawane stopki, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Pozwoli na utrzymanie porządku w warsztacie i odpowiednie przechowywanie części, opon itp.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Milena »

Mój mąż był ostatnio w warsztacie, którego wyposażenie to po prostu jakaś kpina. Stwierdziliśmy, że lepiej kupić oryginalne części do Volkswagena w tym sklepie autopu/pl/czesci-do-volkswagena/ i zaprowadzić auto do znajomego, który jest fachowcem w branży motoryzacyjnej. Sprzedawcę polecił nam sąsiad, który zaopatruje się u nich w części do swojego pojazdu i jest bardzo zadowolony.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: milena49 »

Czasami stare auto łatwiej jest zezłomować niż naprawiać w nieskończoność i wydawać na darmo pieniądze. Ja tak zrobiłam i w końcu mniej się denerwuję. To zdecydowanie szybszy i łatwiejszy sposób niż naprawa. Jeśli też się nad tym zastanawiacie, to zajrzyjcie na stronę mamauto/pl/auto-zlom-inowroclaw/. Firma fachowo zajmuje się demontażem pojazdów.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Szuwi »

"""
Korzystaliście może niedawno z jakiegoś serwisu samochodowego?
[/quote]


Będę umawiać się an przegląd w Fordzie. Mają świetną ofertę na przegląd okresowy: ford/pl/serwis/moj-pojazd/umow-serwis#/vehicle-step z kodem rabatowym. Poczytaj na stronie, a jeśli zdecydujesz się skorzystać wystarczy wpisać kod i potwierdzić go niebieską strzałką, wtedy zadziała. To, co istotne, zawsze wykonują naprawdę kawał dobrej roboty. I nie trzeba czekać na terminy w nieskończoność!
"""

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: matys »

Mój znajomy naprawia samochody w domu i ja na niego nie mogę narzekać. Wydaje mi się, że wie doskonale, jak się robi nawet najtrudniejsze silniki, to nie martwię się o wymianę czegoś takiego 2407/pl/amortyzatory-kolumni-amortyzatora/ . Amory i tulejki i inne sprawy to on na porządku dziennym ogarnia. Więc mogę mu w tym względzie z pewnością zaufać.

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Domis3223 »

Niedawno słyszałam o systemie isofix, co to takiego i do czego służy. Z tego co wiem, jest to jakiś system bezpieczeństwa, ale jak on dokładnie działa? Co jest lepszym systemem bezpieczeństwa w naszych autach? Ma ktoś w tym temacie, jakąś wiedzę to podzielcie się ze mną.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Kobietaewka77 »

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z autem, polecam warsztaty autoryzowane, zazwyczaj prowadzone przez dużych dealerów samochodowych takich jak na przykład dynamica-warszawa.seat-auto/pl/modele/arona. Korzystałam nie raz z tego miejsca i zawsze byłam zadowolona, dużym plusem jest też to iż zostawiając samochód w serwisie, zawsze otrzymamy auto zastępcze.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: majsterka »

Wiem, jak bardzo ważne jest dobre wyposażenie warsztatu samochodowego. Do tego potrzebny jest przede wszystkim taki sprzet jak tutaj autona/pl/pl/c/AKCESORIA-WARSZTATOWE/36 . Na im lepszym sprzęcie bedziesz pracować tym sprawniej praca Ci bedzie szła.

ODPOWIEDZ