Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

AUTO Z LPG

Post autor: Kasieńka »

Cześć co myślicie o montowaniu instalacji LPG w samochodzie? Dużo jeżdżę samochodem, spalanie mam dość spore zwłaszcza w mieście więc wpadłam na pomysł, żeby zainstalować właśnie gaz w samochodzie. Wiadomo koszta spore ale równie sporo zaoszczędzę na paliwie więc wszystko się zwróci. Znajomy polecił mi firmę, która od wielu lat zajmuje się instalacjami gazu w każdych samochodach autogratis/pl/uslugi/instalacje-gazowe-montaz/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut .

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: AUTO Z LPG

Post autor: wesołek »

Może to i jest jakieś tam rozwiązanie na tańsze podróżowanie lecz nie do każdego model samochodu taką instalacje możemy zamontować. Dlatego też zanim zdecyduję to chciałabym zobaczyć jakie oferty mają w salonach samochodowych. A że polecono mi salon MINI Bawaria Motors Katowice bo mają super oferty cenowe to szkoda nie skorzystać z takiej okazji. A przecież te nowsze modele samochodów nie potrzebują gazu gdyż są bardzo ekonomiczne

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: AUTO Z LPG

Post autor: mojra »

Potwierdzam, instalacja gazowa Lexus w samochodzie to najlepsza decyzja jaką możecie podjąć. Ja dość długo z tym zwlekałam, ale ostatecznie skorzystałam z usług profesjonalnego warsztatu w moim mieście i uważam, że był to bardzo trafny wybor. Wam też polecam.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: AUTO Z LPG

Post autor: synia »

Warto przestawić się na gaz. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić. Tutaj citymag/pl/ile-kosztuje-zalozenie-instalacji-gazowej-lpg-do-samochodu/ warto sobie zerknąć i poczytać na temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat założenia oraz kosztów LPG. Na pewno znajdziecie tam wiele cennych porad i wskazówek, które mogą okazać się bardzo przydatne.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: AUTO Z LPG

Post autor: zuzula12 »

Jeśli szukacie dostawcy butki gazowych to sprawdźcie na stronę amerigas opinie tutaj macie informacje i ofertę od dużego dostawcy gazu w Polsce. Koniecznie sprawdźcie i się z tym zapoznajcie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: AUTO Z LPG

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o samochodach, to czy lubicie sobie czasami poczytać różne blogi na temat aut i ogólnie motoryzacji? Macie jakieś swoje ulubione? Ja ostatnio sporo wartościowych artykułów znalazłam na przykład na takim blogu autemprzezwielkopolske/pl. Jeśli więc wcześniej jeszcze nie mieliście okazji, to polecam również i Wam się z nim w wolnej chwili zapoznać, jestem przekonana, że i Was zaciekawi ;)

ODPOWIEDZ