majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Urządzanie mieszkania

Post autor: majsterka »

Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tutaj galeriaram/pl/ mają fajne rany akurat do takich zdjęć. Może Ci się to przydać

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: burza »

JA przy urządzaniu mieszkania wymyślałam sobie z chłopakiem że zrobimy sobie pokój do ćwiczeń że każdy będzie miał tam sprzęt który mu jest przydatny by wykonywać ćwiczenia jakie chce. Znaleźliśmy go na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-fitness_Drabinki-gimnastyczne-1670.html gdzie jest bardzo duży wybór ale i w dobrych cenach.

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Tikabum »

"""
Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne.
[/quote]


My to samo mieliśmy, złudzenie, że sami wszystko wymyślimy hehhe.

Na szczeście dość szybko się zreflektowaliśmy i zaczęliśmy pytać o pomoc różnych specjalistów,

tak trafiliśmy na fajnego projektanta wnętrz, potem na kapitalną firmę od mebli na wymiar ( polecę: szafynawymiar.waw/pl - z Warszawy) i na miłą panią od sprzątania po remoncie.

Ogólnie uważam, że jeśli można skorzystać z pomocy kogoś, kto ma doświadczenie, pomysły i wyobraźnię przestrzenną, to nie ma się co zatasnawiać
"""

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: gierka »

Hejka. Właśnie zaczynamy wykańczać nasze mieszkanko i teraz pozostaje kwestia wyboru podłóg w pokojach. Zależy nam aby wszystko ze sobą współgrało i łączyło się łącznie z drzwiami. Oczywiście dobrze aby podłoga była trwała i solidnie wykonana. Wtedy polecono nam ich ofertę maharajahparquet/com/ gdzie mają bardzo dobrej jakości deski podłogowe. Także myślę, że przejrzymy bardzo dokładnie ich ofertę i coś wybierzemy

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Brzostuś »

Z podłogami można poszaleć i pokusić się o posadzki żywiczne - zamówić w określonym kolorze. Na pewno trwałe rozwiązanie i ciekawe, chyba też rzadko można na nie trafić. I wydaje mi się, że można zgłosić się do takiej firmy, która robi to na skalę przemysłową. Zawsze można zapytać: inter-floor/pl/kontakt/

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Szuwi »

Podłogi i meble powinny być z naturalnego drewna. Nie przepadam, za płytami, dlatego dość długo szukałam takich mebli, z dębu: soolido/pl/meble , które są nie tylko solidne i w dobrej cenie, ale przede wszystkim sprawią, że mieszkanie będzie wyglądało elegancko. Naturalne drewno to klimat, jakiego nie zastąpią żadne podróbki czy tanie materiały.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: bonyard »

A jaki pomysł macie na ściany? Jeśli nadal szukacie inspiracji to zostawiam namiar na sklep z panelami 3D panele3d/pl/ , bo można je całkiem we wnętrzach wykorzystać. Widziałam kilka aranżacji z ich wykorzystaniem i całkiem fajnie wyglądały

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Luza »

Nie wyobrażam sobie żadnego mieszkania bez pojemnej szafy, w której można pochować wszystkie kurtki, płaszcze i buty. W sklepach nic mi się nie podobało, dlatego poszukałam ciekawych mebli w internecie i w ten sposób znalazłam promykmeble/pl/c/szafy/ . Znajdziecie tam szafu dwu- i trzydrzwiowe, ceny są ok. Warto tam zajrzeć.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Kasieńka »

Urządzanie mieszkania wbrew pozorom nie jest takie proste, często gdy mamy jakiś plan nie możemy go zrealizować ze względu na budżet czy wielkość pomieszczeń. Ja mam sprawdzonych kilka sklepów, z których chętnie kupuje meble oraz dodatki a także polecam znajomym. Niedawno musieliśmy wymienić starą kanapę. Szukałam oczywiście czegoś porządnego ale w rozsądnej cenie i znalazłam na taniomania/pl/t/tanie-kanapy .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Urządzanie mieszkania

Post autor: Monika »

Jeśli chodzi o meble, a dokładniej szafy, to bardzo ładne, duże i pojemne szafy z lustrem widziałam ostatnio w sklepie internetowym sklepabcmeble/pl/476-szafy-biale-z-lustrem. Jak Wam się podobają? Czy ktoś z Was miał okazję zamawiać jakieś meble z tego właśnie sklepu?

ODPOWIEDZ