wesołek
Posty: 107
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

akumulatory

Post autor: wesołek »

Tak jak w temacie chciałabym kupić nowy akumulator do samochodu lecz nie za bardzo się na tym znam. Dlatego też postanowiłam popytać się kolegów z pracy jaki powinnam wybrać i tak dowiedziałam się, że tutaj ceneolokalnie/pl/rzeszow/akumulatory mogę dostać konkretnie tai akumulator jaki kupić powinnam. Także myślę, że z ich pomocą uda mi się zakupić bardzo dobry akumulator

Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: akumulatory

Post autor: Domis3223 »

Jeżeli chodzi o akumulator, to musicie pamiętać, że dostaniecie go prawie wszędzie, w serwisach warsztatach i sklepach. Ja jednak zazwyczaj kupuje w serwisie, bo tam mi dobiorą odpowiedni i założą od razu, a stary mogę zostawić. Alpor Toruń mam zaraz przy domu także załatwiam wszystko tam bez większego problemu.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: akumulatory

Post autor: Kobietaewka77 »

Akumulatory bardzo dobrej jakości oferuje salon seat w Rzeszowie jak pewnie i w innych miastach, ceny są niewysokie, a otrzymujemy oczywiście gwarancję. Na miejscu zostanie on wymieniony, a odpowiedni pracownicy pomogą nam wybrać odpowiedni. Po wymianie mamy możliwość zostawienia starego akumulatora do utylizacji w warsztacie.

karowisniewska
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: akumulatory

Post autor: karowisniewska »

Jeśli ktoś z Was szuka akumulatora głębokiego rozładowania to zdecydowanie mogę polecić terenowiec/pl/pl/465-akumulatory-glebokiego-rozladowania, gdzie znajdziecie duży wybór akumulatorów i innych części do pojazdów terenowych i specjalnych.

ODPOWIEDZ